Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zabytkowym taborem na Noc Muzeów
Dziś mamy Noc Muzeów
Kejtrówka i “Latające psy” w ten weekend na Cytadeli
Zmiany w komunikacji miejskiej
Scena nad Rusałką – Sara Kordowska, Wczasy – zdjęcia
Majówka w centrum!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MAJA
Kino Tęcza – reaktywacja!?
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
15
inne linie z przystanku:
1
,
3
,
5
,
5
,
6
,
6
,
7
,
7
,
8
,
8
,
9
,
9
,
11
,
11
,
12
,
13
,
14
,
15
,
17
,
18
,
18
,
202
,
przystanek Starołęka Mała
Kierunek: Budziszyńska
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
21
01 w
21
01
21
01
Os. Sobieskiego
Szymanowskiego
Kurpińskiego
Lechicka Poznań Plaza
Aleje Solidarności
Słowiańska
Most Teatralny
Rondo Kaponiera
Rondo Kaponiera
Zamek
Ratajczaka
Aleje Marcinkowskiego n/ż
Wrocławska
Pl. Bernardyński
Most Św. Rocha n/ż
Politechnika n/ż
Kórnicka
Polanka
Łacina
Os. Tysiąclecia
Os. Lecha
Piaśnicka Rynek
Piaśnicka/Kurlandzka
Szwedzka
Szwajcarska
Franowo
Głogowska/Hetmańska n/ż
Rynek Łazarski n/ż
Park Wilsona n/ż
Dworzec Zachodni n/ż
Starołęka PKM
Bystra
Starołęka Mała
2 - Rondo Starołęka
4 - Rondo Starołęka
6 - Os. Rzeczypospolitej
8 - Os. Piastowskie
10 - Wioślarska n/ż
12 - Rondo Rataje n/ż
14 - Rondo Rataje n/ż
16 - Serafitek n/ż
18 - AWF
20 - Półwiejska
22 - Wierzbięcice
24 - Poznań Główny
26 - Most Dworcowy n/ż
28 - Franowo
29 - Szwajcarska
30 - Szwedzka
31 - Piaśnicka/Kurlandzka
32 - Piaśnicka Rynek
33 - Os. Lecha
34 - Os. Tysiąclecia
35 - Łacina
36 - Polanka
37 - Kórnicka
38 - Kórnicka n/ż
39 - Politechnika n/ż
40 - Most Św. Rocha n/ż
41 - Pl. Bernardyński n/ż
42 - Wrocławska n/ż
43 - Aleje Marcinkowskiego n/ż
44 - 27 Grudnia
45 - Gwarna
46 - Zamek
47 - Rondo Kaponiera
48 - Bałtyk n/ż
50 - Matejki
51 - Wojskowa
52 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
53 - Arena
54 - Arciszewskiego
55 - Głogowska/Hetmańska
56 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
57 - Ostroroga
58 - Grochowska
59 - Drzewieckiego
60 - Stadion Miejski
61 - Węgorka
62 - Rondo Skubiszewskiego
63 - Budziszyńska
63 - Budziszyńska
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911