Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zabytkowym taborem na Noc Muzeów
Dziś mamy Noc Muzeów
Kejtrówka i “Latające psy” w ten weekend na Cytadeli
Zmiany w komunikacji miejskiej
Scena nad Rusałką – Sara Kordowska, Wczasy – zdjęcia
Majówka w centrum!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MAJA
Kino Tęcza – reaktywacja!?
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
15
inne linie z przystanku:
6
,
10
,
12
,
14
,
15
,
18
,
przystanek Wierzbięcice
Kierunek: Budziszyńska
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
21
17 w
21
17
21
17
Os. Sobieskiego
Szymanowskiego
Kurpińskiego
Lechicka Poznań Plaza
Aleje Solidarności
Słowiańska
Most Teatralny
Rondo Kaponiera
Rondo Kaponiera
Zamek
Ratajczaka
Aleje Marcinkowskiego n/ż
Wrocławska
Pl. Bernardyński
Most Św. Rocha n/ż
Politechnika n/ż
Kórnicka
Polanka
Łacina
Os. Tysiąclecia
Os. Lecha
Piaśnicka Rynek
Piaśnicka/Kurlandzka
Szwedzka
Szwajcarska
Franowo
Głogowska/Hetmańska n/ż
Rynek Łazarski n/ż
Park Wilsona n/ż
Dworzec Zachodni n/ż
Starołęka PKM
Bystra
Starołęka Mała
Rondo Starołęka
Rondo Starołęka
Os. Rzeczypospolitej
Os. Piastowskie
Wioślarska n/ż
Rondo Rataje n/ż
Rondo Rataje n/ż
Serafitek n/ż
AWF
Półwiejska
Wierzbięcice
2 - Poznań Główny
4 - Most Dworcowy n/ż
6 - Franowo
7 - Szwajcarska
8 - Szwedzka
9 - Piaśnicka/Kurlandzka
10 - Piaśnicka Rynek
11 - Os. Lecha
12 - Os. Tysiąclecia
13 - Łacina
14 - Polanka
15 - Kórnicka
16 - Kórnicka n/ż
17 - Politechnika n/ż
18 - Most Św. Rocha n/ż
19 - Pl. Bernardyński n/ż
20 - Wrocławska n/ż
21 - Aleje Marcinkowskiego n/ż
22 - 27 Grudnia
23 - Gwarna
24 - Zamek
25 - Rondo Kaponiera
26 - Bałtyk n/ż
28 - Matejki
29 - Wojskowa
30 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
31 - Arena
32 - Arciszewskiego
33 - Głogowska/Hetmańska
34 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
35 - Ostroroga
36 - Grochowska
37 - Drzewieckiego
38 - Stadion Miejski
39 - Węgorka
40 - Rondo Skubiszewskiego
41 - Budziszyńska
41 - Budziszyńska
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911