Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zabytkowym taborem na Noc Muzeów
Dziś mamy Noc Muzeów
Kejtrówka i “Latające psy” w ten weekend na Cytadeli
Zmiany w komunikacji miejskiej
Scena nad Rusałką – Sara Kordowska, Wczasy – zdjęcia
Majówka w centrum!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MAJA
Kino Tęcza – reaktywacja!?
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
15
inne linie z przystanku:
5
,
6
,
10
,
12
,
14
,
15
,
17
,
18
,
przystanek Poznań Główny
Kierunek: Budziszyńska
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
21
18 w
21
18
21
18
Os. Sobieskiego
Szymanowskiego
Kurpińskiego
Lechicka Poznań Plaza
Aleje Solidarności
Słowiańska
Most Teatralny
Rondo Kaponiera
Rondo Kaponiera
Zamek
Ratajczaka
Aleje Marcinkowskiego n/ż
Wrocławska
Pl. Bernardyński
Most Św. Rocha n/ż
Politechnika n/ż
Kórnicka
Polanka
Łacina
Os. Tysiąclecia
Os. Lecha
Piaśnicka Rynek
Piaśnicka/Kurlandzka
Szwedzka
Szwajcarska
Franowo
Głogowska/Hetmańska n/ż
Rynek Łazarski n/ż
Park Wilsona n/ż
Dworzec Zachodni n/ż
Starołęka PKM
Bystra
Starołęka Mała
Rondo Starołęka
Rondo Starołęka
Os. Rzeczypospolitej
Os. Piastowskie
Wioślarska n/ż
Rondo Rataje n/ż
Rondo Rataje n/ż
Serafitek n/ż
AWF
Półwiejska
Wierzbięcice
Poznań Główny
2 - Most Dworcowy n/ż
4 - Franowo
5 - Szwajcarska
6 - Szwedzka
7 - Piaśnicka/Kurlandzka
8 - Piaśnicka Rynek
9 - Os. Lecha
10 - Os. Tysiąclecia
11 - Łacina
12 - Polanka
13 - Kórnicka
14 - Kórnicka n/ż
15 - Politechnika n/ż
16 - Most Św. Rocha n/ż
17 - Pl. Bernardyński n/ż
18 - Wrocławska n/ż
19 - Aleje Marcinkowskiego n/ż
20 - 27 Grudnia
21 - Gwarna
22 - Zamek
23 - Rondo Kaponiera
24 - Bałtyk n/ż
26 - Matejki
27 - Wojskowa
28 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
29 - Arena
30 - Arciszewskiego
31 - Głogowska/Hetmańska
32 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
33 - Ostroroga
34 - Grochowska
35 - Drzewieckiego
36 - Stadion Miejski
37 - Węgorka
38 - Rondo Skubiszewskiego
39 - Budziszyńska
39 - Budziszyńska
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911