tramwaj 17 | inne linie z przystanku: 5, 6, 10, 12, 14, 15, 17, 18, | |||||||
przystanek Poznań Główny | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 57 07 22 36 51 02 06 21 30 36 51 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 57 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 59 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 08G | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 58 18 38 58 18 31 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 08G | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 10 40 10 40 10 40 10 40 10 40 57 17 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 08G | Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Rondo Żegrze Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Baraniaka Rondo Śródka Rondo Śródka Katedra Małe Garbary Pl. Wielkopolski Pl. Ratajskiego Gwarna Zamek Uniwersytet Ekonomiczny n/ż Poznań Główny n/ż Poznań Główny 2 - Dworzec Zachodni n/ż 4 - Park Wilsona n/ż 5 - Rynek Łazarski n/ż 7 - Głogowska/Hetmańska n/ż 9 - Rondo Starołęka 11 - Hetmańska Wiadukt 13 - Rolna 15 - Traugutta 17 - Kolejowa 19 - Głogowska/Hetmańska 21 - Krauthofera n/ż 23 - Sielska n/ż 24 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy