tramwaj 17 | inne linie z przystanku: 3, 5, 6, 6, 7, 7, 8, 8, 9, 9, 10, 10, 12, 12, 13, 14, 15, 15, 16, 17, 18, 201, 202, | |||||||
przystanek Łacina | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 37 47 02 16 31 42 46 01 10 16 31 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 37 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 49G | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 39 59 19 39 59 12 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 49G | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 51 21 51 21 51 21 51 21 51 21 38 58 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 49G | Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Rondo Żegrze Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina 1 - Polanka 2 - Kórnicka 3 - Kórnicka 4 - Baraniaka 6 - Rondo Śródka 7 - Rondo Śródka 8 - Katedra 10 - Małe Garbary 11 - Pl. Wielkopolski 12 - Pl. Ratajskiego 14 - Gwarna 15 - Zamek 17 - Uniwersytet Ekonomiczny n/ż 18 - Poznań Główny n/ż 19 - Poznań Główny 21 - Dworzec Zachodni n/ż 23 - Park Wilsona n/ż 24 - Rynek Łazarski n/ż 26 - Głogowska/Hetmańska n/ż 28 - Rondo Starołęka 30 - Hetmańska Wiadukt 32 - Rolna 34 - Traugutta 36 - Kolejowa 38 - Głogowska/Hetmańska 40 - Krauthofera n/ż 42 - Sielska n/ż 43 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy