tramwaj 17 | inne linie z przystanku: 2, 5, 13, 15, 15, 17, 201, | |||||||
przystanek Zamek | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 53 03 18 32 47 58 02 17 26 32 47 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 53 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 55 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 04G | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 54 14 34 54 14 27 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 04G | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 06 36 06 36 06 36 06 36 06 36 53 13 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 04G | Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Rondo Żegrze Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Baraniaka Rondo Śródka Rondo Śródka Katedra Małe Garbary Pl. Wielkopolski Pl. Ratajskiego Gwarna Zamek 2 - Uniwersytet Ekonomiczny n/ż 3 - Poznań Główny n/ż 4 - Poznań Główny 6 - Dworzec Zachodni n/ż 8 - Park Wilsona n/ż 9 - Rynek Łazarski n/ż 11 - Głogowska/Hetmańska n/ż 13 - Rondo Starołęka 15 - Hetmańska Wiadukt 17 - Rolna 19 - Traugutta 21 - Kolejowa 23 - Głogowska/Hetmańska 25 - Krauthofera n/ż 27 - Sielska n/ż 28 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy